Nasze działania

Zarząd

 

WALNE ZEBRABIE IPA REGION GNIEZNO

 

Upłynęła kadencja Zarządu Regionu, która zgodnie ze statutem IPA  trwa trzy lata. W dniu 7.10.2017r. członkowie gnieźnieńskiego stowarzyszenia, spotkali się w Łubowie na zebraniu sprawozdawczo-wyborczym. Podsumowano minioną  kadencję i wybrano nowe władze Regionu na następną kadencję. Przewodniczącym Zarządu został wybrany ponownie kol. Krzysztof Hernacki.

WIZYTA DELEGACJI IPA Z UKRAINY

 

W dniach 6-7 października 2017 roku w Gnieźnie gościliśmy delegację IPA z Ukrainy. Goście spotkali się z Zarządem Regionu IPA Gniezn, oraz zostali przyjęci przez Komendanta Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie. Delegacja uczestniczyła też w uroczystości obchodów Jubileuszu X Lecia IPA Gniezno.

 

OBCHODY X LECIA REGIONU IPA GNIEZNO

 

W dniu 07.10.2017r. W gościnnych progach Oberży w Łubowie odbyły się obchody Jubileuszu X Lecia IPA Gniezno. Uroczystość uświetnili  zaproszeni goście: samorządowcy,  przedstawiciele  instytucji, stowarzyszeń i firm. Były też oczywiście podziękowania, wyróżnienia, oraz występy zespoły tanecznego i iluzjonisty. Uroczystość zakończyła  zabawa taneczna.

 

           Fotografie na FB                 więcej ….

SPOTKANIE OPŁATKOWE IPA GNIEZNO

 

W dniu 15 grudnia 2017 roku w Gnieźnie odbyło się SPOTKANIE OPŁATKOWE dla członków i sympatyków naszej organizacji. Obecni  przełamali się opłatkiem, składali sobie życzenia świąteczne i noworoczne, a następnie zasiedli do wspólnego posiłku, który składał się z tradycyjnych wigilijnych potraw. Dodatkowo na każdego uczestnika czekał świąteczny upominek                              Fotogaleria

NIEMIECKI KOLEGA W  IPA GNIEZNO

 

W dniach 4-14 października 2016 roku Region IPA Gniezno w ramach programu Placement Programme   gościł Michael Rostek, funkcjonariusz Komendy Policji w Mönchengladbach. Niemiecki kolega, posiadający 30 lat służby, pierwszy raz miał okazję gościć w Polsce i mieć styczność z polskimi policjantami.

                                           

                                                                  więcej …..

POMOC DLA UKRAINY

 

Zarząd Regionu IPA Gniezno zorganizował pomoc humanitarną dla kolegów milicjantów z Czerkasów na Ukrainie, walczących na froncie z separatystami rosyjskimi.

W dniu 23 marca 2015r rankiem, samochodem z przyczepą wyruszyła w liczącą prawie 1400 km trasę delegacja z Gniezna.

 

                                            Więcej ….

WYJAZD NA BASENY TERMALNE

 

Słoneczny dzień 20 kwietnia 2018 roku 22 osobowa grupa naszych członków spędziła na uniejowskich termach. Wyjazd zorganizował Zarząd Regionu IPA Gniezno-Słupca zapewniając uczestnikom wspaniały wypoczynek. Uczestnicy wrócili bardzo zadowoleni, tym bardziej, że organizator poza wspaniałą rozrywką zapewnił też smaczny obiad.

PIKNIK CZERWCOWY

 

 

W piątkowe popołudnie 15 czerwca 2017 roku grupa członków gnieźnieńskiej organizacji IPA spotkała się przy grillu.

 

 

                                                       Foto ze spotkania

SPOTKANIE OPŁATKOWE 2018

 

 

 

 

 

 

                                            Fotografie